لانچ ایت ارائه دهنده مجموعه ای از خدمات و راهکارها برای رشد فزاینده و توسعه کسب و کار

لانچ ایت با بهره گیری از تیم مجرب و کارشناسان با تجربه در کنار شرکای راهبردی خود تلاش دارد تا فصل نوینی را در ارائه برنامه های حمایتی و خدمات مشاوره ای و راهبردی به کسب و کارها، بنگاه های اقتصادی، صاحبان صنایع، شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور از طریق ایجاد تعاملات سازنده و توسعه شبکه های اقتصادی داخلی و بین المللی آغاز نماید. در این راستا، مجموعه لانچ ایت با شناسایی پتانسیل های موجود و ارائه متناسب خدمات به کسب و کارها، ایشان را در راه توسعه و رشد سریع و هدفمند هدایت می نماید.

هم افزایی های راهبردی

معرفی فرصت های سرمایه گذاری

شبکه سازی های اقتصادی

برنامه های حمایتی

هدف ما در این برنامه کمک به رشد و موفقیت شرکت ها و افرادی است که می خواهند دنیای اطراف خود را با رویکردهای نوآورانه و فناورانه تغییر دهند. مخاطبین این برنامه ها معمولا استارت آپ ها و شرکت های فناور می باشند و می توانند از برنامه های حمایتی و خدمات متنوعی استفاده نمایند. لانچ ایت در بازه های زمانی مختلف فراخوان هایی را با موضوعات مشخص جهت پذیرش تیم های استارت آپی و شرکت های فناور و یا ارائه دهندگان راه کارهای خلاقانه در حل موضوعات مورد نظر اعلام می نماید.

با توجه به ارتباطات گسترده شرکای راهبردی لانچ ایت منجمله مرکز توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری کشورهای اسلامی و انجمن بین المللی کارگزاران تجاری با بخش های صنعتی و اقتصادی داخلی و بین المللی، امکان ارتباط هدفمند مجموعه های تحت پوشش لانچ ایت با شبکه های اقتصادی مذکور فراهم گردیده است.

لانچ ایت به علاقمندان سرمایه گذاری در حوزه های مختلف بالاخص حوزه های فناورانه و نوآورانه کمک می کند تا با ریسک کمتر، ارزیابی دقیقتر و با نظارت حرفه ای تر بر روی طرح ها و یا شرکتهای مورد نظر سرمایه گذاری نمایند. مجموعه لانچ ایت مشاوره ها و راهنمایی های لازم را در طول فرآیند سرمایه گذاری بر روی طرح به  سرمایه گذاران ارائه می نماید.

بهره برداری از ظرفیت های بلا استفاده سازمان های دولتی، بنگاه های صنعتی و اقتصادی در کنار ظرفیت های بالقوه حوزه های فناوری، از جمله موضوعاتی است که در صورت ایجاد شناخت و تعریف همکاری های مشترک فی مابین این مجموعه ها، باعث جلوگیری از اتلاف منابع و بهره برداری بهینه از سرمایه گذاری های انجام پذیرفته در سطح کشور می گردد.

سازمان ها و نهادهای دولتی

پارک های علم و فناوری و مراکز رشد

استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان

سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی

بنگاه های اقتصادی، صنعتی و خدماتی

همکاران راهبردى ما